CADMATIC Electrical

CADMATIC Electrical on tänapäeva kõige võimsam professionaalne elektritehnika ja automaatiseerimise projekteerimise süsteem. See võimaldab teil oma tööd korraldada täiesti uue kvaliteedi ja tõhususega ning seda tänu erinevate elektrotehnika projekteerimissektorite projekti kõikide andmete tsentraliseeritud haldamisele, parandades radikaalselt töö produktiivsust ning kohanemisvõimet erinevate ülesannete ja olukordade puhul.

CADMATIC Electrical sobib elektri- ja automatiseerimise insenersüsteemide projekteerimisel mitmesugustele projekteerimis- ja dokumenteerimisvajaduste jaoks: 2D ja 3D / BIM-elektripaigaldised, tööstuslikud toiteallikad ja automatiseerimine, jaotuskeskuste plaanid ja jaotusvõrkude projekteerimine.

Nutikas projekteerimine CADMATIC Electrical

Juba üle 30 aasta on CADMATIC Electrical teinud koostööd kõige uuenduslikumate ja nõudlikumate klientidega, et CADMATIC Electrical saaks luua tõhusa projekteerimissüsteemi, mis võimaldab inseneridel tõhusalt reageerida mis tahes liiki projekteerimisprobleemidele ja tellimuste muudatustele.
CADMATIC Electrical kasutajatel on tehnoloogilised eeliseid, mis suurendavad konkurentsivõimet ja töörõõmu.

Projekti andmete tsentraliseeritud haldamine

Samu andmeid pole vaja mitu korda sisestada, kuna andmete muutmine ühes kohas värskendab neid igal pool. See loob uusi võimalusi lihtsamateks ja tõhusamateks projekteerimisprotsessideks nii ühe kui ka mitmete kasutajatega keskkonnas. Projekteerimisprotsessi saate alustada kus iganes soovite ja andmeid on võimalik lisada või redigeerida projekti nn puu-kujulises või andmebaasi vaates. Projekti andmete tsentraliseeritud vaade võimaldab teil projekti andmetes olulisi muudatusi teha vaid paari sekundiga.

Mitmekülgsed joonistamis- ja redigeerimisfunktsioonid muudavad projekteerimise tõhusamaks ja meeldivamaks. Süsteem teeb paljusid igapäevaseid joonestamis- ja redigeerimisülesandeid automaatselt ära, jättes teile rohkem aega projekteerimisprotsessi enda jaoks.

CADS Electric ühildub DWG, DXF, DRW, IFC ja PDF vormingutega nii importimisel kui ka eksportimisel.

Uusimad artiklid:

Varsti toimuvad üritused: