GEO5

GEO5 on võimas geotehniliste probleemide lahendamiseks ettenähtud tarkvara komplekt, mis põhineb traditsioonilistel analüütilistel meetoditel ja lõplike elementide meetodil (FEM).

Eriprogrammid kontrollivad konkreetset konstruktsiooni, säilitades seega nende näitlikustatuse ja hõlpsa kasutatavuse. GEO5 koosneb eraldiseisvatest ühtse kasutajaliidesega programmidest, mida on lihtne kasutada ja mis ei vaja erilist väljaõpet.

GEO5 on loodud peaaegu kõikide geotehniliste probleemide lahendamiseks alates lihtsatest küsimustest (vundamentide, kandvate seinade, kalde stabiilsuse kontroll) kuni ülispetsiifiliste programmideni (tunnelite, tunneliehituse tulemusena tekkinud hoonete kahjustuste, pinnase stabiilsuse analüüs). GEO5 iga programm on mõeldud konkreetsele konstruktsiooni liigi jaoks, seega saab klient endale valida ainult vajamineva programmi.

GEO5 on tarkvarakomplekt, mis lahendab peaaegu kõik geotehnilised probleemid. Eraldiseisvatel programmidel on ühtne kasutajaliides ja hea omavaheline kommunikatsioon hoolimata sellest, et iga programm kontrollib konkreetset konstruktsiooni liiki.

Uusimad artiklid:

Varsti toimuvad üritused: