Veebiseminar. IDEA StatiCa Concrete – Ülevaade tarkvara võimekusest

Veebiseminari eesmärk on tekitada vaatajale arusaam IDEA StatiCa betoonkonstruktsioonide arvutamise võimekusest. Tegemist ei ole ainult sein-talade, vaid ka betoonsõlmede, -elementide, -ristlõigete ja ka pingebetooni arvutamiseks mõeldud tarkvaraga. Veebiseminari lõpuks on vaatajal selge arusaam, kas saab, mida saab ja kuidas saab IDEA StatiCa betoonimoodulitega teha.

Skaityti daugiau

On aeg investeerida inseneridesse!

Tänapäeval, mil ehitushinnad päevast päeva tõusevad, on eelarvesse püsima jäämiseks ainuke võimalus koostada ratsionaalne, läbimõeldud ja optimeeritud projekt. Kõige olulisem roll on ehitusinseneril. See ei ole aga lihtne!

Skaityti daugiau

Veebiseminar. IDEA StatiCa Steel – Terasliidete projekteerimise põhitõed

Veebiseminari eesmärk on anda vaatajale tugev teadmiste põhi Idea Statica terasliidete mooduli kasutamiseks. Kui sul pole aega, et tundide viisi webinare vahtida ja tarkvara tühjalt lehelt iseseisvalt testida, siis see veebiseminar on just sinu jaoks. Veebiseminari lõpuks oled saanud kätte kõige olulisema info kontsentreeritud kujul, et Idea Staticat julgelt katsetama hakata.

Skaityti daugiau

Veebiseminar. GEO5 – Tugimüürid ja nõlvade stabiilsus

Veebiseminaril vaatame üle GEO5 tarkvara võimekuse tugimüüride ja nõlvade stabiilsuse arvutamisel. Eesmärk on teha vaatajale selgeks GEO5 kasutamise nüansid ja anda piisavad teadmised tarkvara koheseks efektiivseks rakendamiseks. Veebiseminar sobib kõikidele ehituskonstruktsioonide projekteerijatele, kes puutuvad kokku geotehniliste probleemidega.

Skaityti daugiau